Reklama

Sustainable Future 2022. Špičky byznysu diskutovaly o udržitelnosti na Pražském hradě. Podívejte se

Volím zelenou, ilustrační foto
iStock
 nst
nst

Praha hostila jednu z největších akcí o udržitelnosti ve střední Evropě. Sledujte záznam vystoupení více než šedesátky řečníků na mezinárodní konferenci Sustainable Future 2022. Celodenní akce proběhla v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Pořádal ji Startup Disrupt. Newstream byl mediálním partnerem akce.

Reklama

„Udržitelnost v kontextu světových událostí dostává nový rozměr – udržitelnost jako způsob, jak přežít v krizi,” uvádí Patrik Juránek, hlavní organizátor akce a zakladatel Startup Disrupt. „Dosud někteří považovali udržitelnost za výmysl Bruselu, ne všichni s ní souhlasili, nyní se z ní ale stává skutečně důležitá součást života lidí i firem, prostředek k přežití,” dodal. 

Sledujte živě vystoupení řečníků na jedné z největších mezinárodních konferencí k udržitelnosti: 

Sledujte živě vystoupení řečníků na jedné z největších akcí k udržitelnosti v Evropě

Rečníci se tak zaměří na témata udržitelného podnikání i života. Na přetřes přijdou pojmy jako cirkulární ekonomika, greenwashing, plýtvání potravinami či slow móda. Zástupci veřejné sféry hosty seznámí s jejich pohledem na koncept chytrých měst, promluví o plánu rozvoje potřebné infrastruktury a emobilitě. Nebude chybět ani téma závislosti Česka na fosilních palivech a potřeby přejít na obnovitelné zdroje energie. 

Program a seznam řečníků naleznete na webu akce

Celodenní konference probíhá v prostorách renesančního Martinického paláce na Pražském hradě. Pořádá ji platforma Startup Disrupt. Newstream je mediálním partnerem akce.

Audience bude složena z účastníků z řad vrcholových pozic společností, různých asociací, startupů, majitelů malých, středních firem i neziskových organizací.

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme