Nádražní sklad z 19. století přestal být pro dráhu užitečný a ve zchátralém stavu ho v roce 2010 i s okolními pozemky prodala městu Řevnice. Dřevák tak dostal druhou šanci a nové, tentokrát kulturní využití. (Sodomka*Sodomková Architekti)